У Кременчуці нарешті дізналися причини масового захворювання учнів місцевої гімназії

масового захворювання

22 лютого у Кременчуцькій міськраді під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося вже третє засідання тимчасової протиепідемічної комісії, на якому розглядалося питання про причини інфекційного масового захворювання дітей у НВК №6.

Членам комісії повідомили, що збудником інфекції стала бактерія клебсієла пневмонія. Вона може передаватися через не помиті руки. Цей спосіб передачі зарази став причиною масового захворювання багатьох дітей. Бактерію також виявили і у кількох працівників кухні. Хто став першоджерелом зараження однозначно сказати просто неможливо, визнають у міськвиконкомі. Єдине про що з впевненістю стверджують фахівці, так це те, що це було не харчове отруєння.

На засіданні комісії ухвалили рішення «Вважати ситуацію що склалася із захворюваністю на гострі кишкові інфекції в Кременчуцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I ступеня – різнопрофільна гімназія» №6 з’ясованою та контрольованою…». Наступного понеділка заняття в гімназії буде поновлено.

Олександр Брусенський