У Кременчуці вводять карантин у школах та обмежують масові заходи

заняття

Міський голова Кременчука Віталій Малецький підписав розпорядження, яке вводить карантин «Про забезпечення заходів щодо недопущення ускладнення епідемічної ситуації з гострих респіраторних вірусних інфекцій в місті Кременчуці».

Як повідомили сьогодні у прес-службі Кременчуцької міськради, у наддніпрянському місті протягом останнього тижня серед населення відмічається зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. За інформацією тамтешніх ЗМІ з посиланням на дані Кременчуцького міськрайонного підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», з жовтня 2017 року, на ГРВІ захворіло понад 17 тис. кременчужан. 75% з них – діти,серед яких 28% – учні міських шкіл.

Лише цього тижня гострі вірусні захворювання вклали у ліжка 1444 кременчужан, що на 30% перевищує показники минулого тижня. Із загальної кількості хворих 543 – переважно діти шкільного віку. Минулого тижня з ГРВІ госпіталізували 67 кременчужан, у тому числі 63 дітей…

З метою попередження подальшого зростання та розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в місті та зменшення наслідків ускладнень від даних захворювань, у міськраді постановили:

1. Вважати епідемічну ситуацію щодо захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в місті Кременчуці нестійкою та такою, що має тенденцію до погіршення.

2. Ввести обмеження щодо проведення масових заходів серед населення міста з 5 лютого 2018.

3. З 5 по 11 лютого 2018 року включно припинити навчальний процес в загальноосвітніх закладах та закладах позашкільної освіти.

Олександр Брусенський