У Кременчуці закрили на карантин гімназію, де сталося масове захворювання дітей

У Кременчуці

У Кременчуці оголосили про припинення навчання з 19 по 23 лютого у міському навчально-виховному комплексі №6, де 15 лютого зафіксували захворювання учнів, котрі почали скаржитися на нудоту, запаморочення та напади блювоти.

Рішення про закриття міської гімназії у Кременчуці на карантин було ухвалене вчора на засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії, яке провів керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук. На засіданні оприлюднили інформацію, що на стаціонарне лікування поклали всього п’ятьох школярів. Інших оглянули лікарі – педіатри та інфекціоністи. У 32 дітей взяті посіви на бактерицидну стерильність. У п’ятницю, 16 лютого, із 845 дітей, що навчаються в школі на заняття не з’явилося 528. Причини неявки різні. Чиновник кажуть, що в більшості випадків батьки вирішили просто залишити своїх дітей вдома, аби ті не захворіли.

Як розповів сьогодні «ПП» начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль, в лікарні у Кременчуці залишилося вже четверо гімназистів. Нових випадків захворювань не зафіксовано. Для вивчення ситуації до Кременчука відбула комісія з харчової безпеки. Вона має перевірити підприємця, який постачає до школи продукти харчування. Точного діагнозу захворювань, та причин, які призвели до лиха, ще немає. За інформацією Г. Пікуля, на це необхідно п’ять діб. Така методика проведення лабораторних аналізів. Лише коло стануть відомі результати досліджень, стане відома причина масового захворювання дітей у Кременчуці.

Олександр Брусенський
На фото НВК №6 У Кременчуці
Фото із Інтернету.