У Лубнах провели чемпіонат з зимової рибалки

чемпіонат з зимової рибалки

Відкритий особистий чемпіонат з зимової рибалки зібрав на льоді озера «Старий земснаряд» поблизу селища Засулля лубенців із міста та району, яких об’єднує пристрасть до зимової риболовлі на мормишку.

Як повідомив Юрій Климченко, голова правління Лубенської міської громадської організації «Товариство любителів рибалки», головний суддя змагань, за правилами змагань рибалкам дозволялося використовувати три вудки з одним гачком або мормишкою. Аби впіймати рибальське щастя учасникам чемпіонату відвели три години. Після чого визначили переможця шляхом визначення ваги улову.

Чемпіонат з зимової рибалки у Лубнах – рекорд «потягнув» на 1047 грам!

Найбільше за інших поталанило Олександру Барану, тренеру з футболу, який давно захоплюється зимовою рибалкою. Він і став переможцем у особистому заліку, спіймавши риби загальною вагою 1047 грам. «Срібло» виборов 13-річний семикласник лубенської школи №13 Олександр Колодій. Хлопчик витягнув із лунки 687 грам риби – 32 окуня, плітки, гунтери тощо. Третє місце дісталося рибалці Євгену Щербаку, 31-річному мешканцю Лубен. Він зумів спіймати 322 грам риби.

чемпіонат з зимової рибалки

Переможців та призерів нагородили грамотами і сувенірами, а кращих в особистому заліку – призами для рибальського відпочинку: вудкою, котушкою до вудки, підсаком, садком, пакетами з підкормкою, тощо. Цінний рибальський подарунок отримав і найстарший аматор-рибалка 67-річний Олександр Таран, фахівець відділу метрології ПАТ «Лубнифарм».

чемпіонат з зимової рибалки

Не з порожніми руками повернулися додому і дві жінки – досвідчена рибалка Альона Довгопола і Валентина Оніщенко, яка приїхала по вболівати за свого чоловіка, і вперше у житті взяла до рук вудку. Жінці одразу пощастило витягти з-під льоду чотири рибини. Новачка-рибалку нагородив сам Лубенський градоначальник Олександр Грицаєнко, який був вражений її вдалим рибальським дебютом.

Олександр Брусенський

На фото: так проходв чемпіонат з зимової рибалки на Лубенщині

Фото із сайту Лубенської міськради .