У Миргороді всі школи закрили на карантин

школи закрили на карантин

У місті-курорті Миргороді всі школи закрили на карантин: із 12 по 16 лютого припиняється навчання в усіх загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладах, окрім дитячих садків.

На позапланові канікули школярів відправили через зростання рівня захворюваності дітей на ГРВІ. Рішення про карантин у школах міста було ухвалено 9 лютого на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорювали санепідемічну ситуацію в Миргороді.

Як повідомляють у Миргородському міжрайонному відокремленому підрозділі лабораторії досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 9 лютого захворюваність на ГРВІ та грип в місті знаходиться на стабільному рівні. Але за тиждень захворіло 236 осіб. Що нижче за епідемпоріг на 31,6%. Серед захворілих – 180 дітей, що становить 76,3%, з них – 97 школярів (53,8%). Із 7.02.2018р. по 09.02.18р. зареєстровано 10 випадків гострої кишкової інфекції, 2 випадки вітряної віспи та 3 випадки кору, який передається крапельним шляхом.

Олександр Брусенський
(за повідомленням Миргородської міськради).