У Миргороді жорстоко побили керівника тамтешньої «Свободи»

Супруненко

Поліція Миргорода почала розслідування обставин отримання тяжких травм депутатом Миргородської міськради, керівником міської організації ВО «Свобода» Олегом Супруненком. Минулої ночі його знайшли на узбіччі дороги, якою він повертався на велосипеді додому після робочої зміни.

«Олег усе ще перебуває у критичному стані – в нього переламані ноги, руки, ребра, лопатки, пробиті легені тощо. Учора він на деякий час повернувся до тями й поліцейські встигли з ним поговорити, – розповів сьогодні кореспонденту «ПП» заступник голови Полтавської облради «свободівець» Анатолій Ханко. – За його словами, на нього напали п’ять або шість чоловіків у бакалаврах. Били дуже жорстоко, битами… Припинили лише після того, як Олег знепритомнів і впав. Напевне, подумали, що він уже помер… Я не думаю, що це випадкові «гопники», котрі перестрічають жертв, щоб поживитися їхніми речами. Олег працює звичайним слюсарем на Миргородському арматурному заводі, на роботу їздить велосипедом. Тож грабувати його не було сенсу. Свідки начебто пояснили, що після розправи бандити поїхали геть машиною. Наразі він у критичному стані. Лікарі не беруться робити прогнозів…».

Побратими О. Супруненка припускають, що того побили через його активну політичну позицію, яку він демонструє в Миргородській міськраді, де очолює фракцію ВО «Свобода». І вимагають від правоохоронців швидкого та неупередженого розслідування.

Олександр Брусенський
На фото О. Супруненко.
Фото із Інтернету.