У Нових Санжарах вшанували жінок-ветеранів

У Нових Санжарах

У Нових Санжарах на рахунку працівників районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) багато цікавих і корисних справ. Вони роблять усе, щоб наші славні ветерани не почувалися самотніми, збагачувалися духовно, продовжували розвивати свої здібності і уміння, активно відпочивали.

Ось і нещодавно у Нових Санжарах була організована чергова поїздка до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя де заслужені люди Новосанжарщини мали змогу подивитись виставу «Лiсова пісня». За участі працівників центральної районної бібліотеки, педагогів та учнів дитячої музичної школи проводять презентації нових книг самодіяльних поетів і композиторів Петра Скубія, Любові Мошури, Ганни Демиденко, Миколи Призова та інших, організовують зустрічі з цікавими людьми, концерти з нагоди святкових і ювілейних календарних дат.

У Нових Санжарах

У переддень Міжнародного жіночого свята – 8 березня вони організували концерт-вітання, присвячений вшануванню жінок-ветеранів, що проходив у концертній залі музичної школи. Зі словами вітань до славних жінок-трудівниць звернулися голова районної ради ветеранів Володимир Сальний, заступник селищного голови Вадим Россоха.

Учні дитячої музичної школи Богдан Кривнуцов, Софія Пеляк, Софія Пашко, Денис Петренко, Руслана Гладкевич, Юлія Кащенко та викладачи Василь Болтушенков, Юрій Сливка, Дмитро Рябуха, Володимир Каплуновський подарували присутнім у залі цікаві, майстерно виконані номери художньої самодіяльності.

Глядачі щедро нагороджували оплесками і виступи співака Миколи Левенця, поета і співака Віталія Чепіжного та гумориста Миколи Мороза.

Завершуючи свій виступ Віталій Чепіжний зазначив, що не хотілося, аби таке прекрасне свято як 8 Березня зникло з нашого календаря в процесі декомунізації.

Геннадій Романець
Фото 1 – на сцені соліст Микола Левенець з піснею «Дружіні»
Фото 2 – виступ учня дитячої музичної школи Богдан Кривцунов
Фото автора