У організаторів вчорашнього мітингу пенсіонерів-силовиків біля ОДА була при собі «ядерна валізка»…

ядерна валізка

Як уже повідомляла «ПП» https://panoram.com.ua/2018/01/17/news-800/), 17 січня біля будівлі Полтавської ОДА пенсіонери силових структур вкотре проводили свій мітинг, вимагаючи підвищення пенсій. Але не тільки політичними гаслами та закликами до відставки уряду та президента запам’ятався мітинг, була ще “ядерна валізка”. Організатори мітингу продемонстрували учасникам заходу вдале втілення в життя своїх оригінальних технічних ідей.

Фото 1. 

Зокрема, голова Координаційної Ради громадських та ветеранських організацій силових структур Полтавської області Олександр Марущенко на мітинг прийшов з портфелем, який вже встигли назвати “ядерна валізка”. Для озвучення велелюдного заходу він використовував оригінальний, власноруч розроблений пристрій, який вміщується в портфелі. Тепер його носять активісти  ветеранської організації за своїм головою.

«Під час проведення мітингів, які не схвалює влада, їхнім організаторам ніколи не надають звукову апаратуру для «озвучки» виступів промовців, – пояснив кореспонденту «ПП» призначення своєї «ядерної валізки» О. Марущенко. – Ми в різний спосіб вирішували цю проблему: використовували мегафони, пересувні аудіо колонки, підсилювачі тощо. Але все це заважало мобільності і додавало ускладнень, коли, приміром, учасники мітингу рушили колонами вулицями Полтави. Тому я вирішив розв’язати проблему «озвучки» мітингів раз і назавжди…».

У звичайному портфелі О. Марущенко після деяких доробок змонтував підсилювач звуку, підєднав мікрофон, встановив блок живлення. Для того, щоб закріпити дві аудіоколонки довелося таки пожертвувати портфелем і вирізати на тильній стороні під них отвори.

Фото 2.

«Вийшов цілком придатний для озвучення мітингів прилад, який вміщується в звичайному портфелі, – ділиться досвідом О. Марущенко. – Потужність, яку має “ядерна валізка”і яка завжди під рукою, – вісім Ватт (дві колонки по чотири Ватта – авт.), що цілком достатньо для того, аби ораторів добре чули. Живиться прилад від батареї блоку безперебійного живлення комп’ютера. Хоча й важить вона 5 кілограмів, але її вистачає надовго. У разі потреби заряджаємо від мережі 220 вольт. Тож відтепер організатори мітингу вже не сушать голови над тим, як забезпечить велелюдний захід мікрофоном. «Ядерна валізка» завжди зі мною…».

Олександр Брусенський

На фото: 1. Голова ради ветеранів О. Марущенко.

2. Портфель – «Ядерна валізка» завжди при господарі.

Фото автора.