У ПАТ «Полтаваобленерго» водій – найкращий гармоніст України

Гармоніст

Колектив ПАТ «Полтаваобленерго» привітав свого водія з Кобеляцької філії, голову цехового профспілкового комітету Віктора Фесюру з перемогою у Всеукраїнському фестивалі «Українська гармонь», який днями завершився у Миколаївській області.

Полтавщину на фестивалі, який проходив у селі Чаусове Первомайського району, що на Миколаївщині, брали участь понад 100 кращих гармоністів України. Полтавську область представляли гармоністи із Горішніх Плавнів, Кобеляк та Великої Багачки. Журі фестивалю, який проходив на березі Південного Бугу, з числа учасників визначило 32 гармоніста, які увійшли до фінального прослуховування. Гармоніст із Кобеляк, який не тільки віртуозно володіє гармонікою, але й опанував мистецтво художнього свисту, переграв та пересвистів всіх конкурентів і виборов звання кращого гармоніста України.

Гармоніст

Радість перемоги підсилюється ще й тим, що колектив фольклорного тріо «Ворскла», яки керує Віктор Олександрович, так само виборов лідерство і зайняв друге місце на фестивалі.
Журналістам В. Фесюра розповів, що художнім свистом оволодів ще у ранньому дитинстві, а на гармоніці грає вже понад 25 років. Фольклорний ансамбль «Ворскла», де він є художнім керівником, побував з гастролями у багатьох країнах світу. Останнього разу – два місяці тому, музики з Кобеляк демонстрували своє мистецтво у Німеччині та Швейцарії.

Гармоніст

(Виступ учасників «Ворскли» можна подивитися тут: “У селі Чаусово-2 стартував фестиваль “Українська гармонь”)

Олександр Брусенський

Фото з інтернету