У Полтаві аграрії восьми областей демонструють свої досягнення

«АгроПром-Полтава 2017

Сьогодні в обласному центрі відкрилася дводенна міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром-Полтава 2017».

Виставку, яка вже стала відомою в країні, організував департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА та виставковий центр «ТіС». У виставковій залі міського будинку культури, де проходить захід, виставлена продукція підприємств сільськогосподарської галузі, фермерських господарств, сервісних компаній, розробки екологічних організацій, наукових закладів тощо з восьми областей України. У тому числі і з Донецького регіону.

 

«АгроПром-Полтава 2017

Перед початком виставки директор обласного департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов у своєму коментарі для «ПП» зазначив, що виставка сприяє піднесенню престижу праці українських аграріїв, надає їм можливості продемонструвати свої здобутки, ознайомитися з досвідом колег з інших областей.

 

«АгроПром-Полтава 2017

 

«Це наша щорічна виставка, яку ми проводимо вже 14-й рік поспіль. Як правило, приурочуємо виставку до Дня працівників сільського господарства, і раніше ми її відкривали саме в цей день. Але тепер, у зв’язку з тим, що багато учасників виставки беруть участь і у загальноукраїнських заходах з нагоди свята аграріїв, тож, аби зібрати якомога більше учасників, ми проводимо її раніше, – пояснив С. Фролов. – У рамках цієї виставки ми будемо проводити семінари, говорити про технології – цього разу говоритимемо про ІТ-технології у сільському господарстві тощо. Сьогодні у виставці беруть участь біля 50-ти компаній з восьми областей України – Київської, Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської, Кривого Рогу, Краматорську Хмельницького та, звісно, Полтавської. Наша виставка стала уже відомою в Україні і я переконаний, що певний авторитет в неї є…».

 

«АгроПром-Полтава 2017

 

На офіційному відкритті виставки, участь у якому взяли представники Полтавської ОДА та гості обласного центру, зазначалося, що аграрії Полтави представляють на ній сільськогосподарську техніку та засоби малої механізації для агропідприємств, фермерських господарств, дачних ділянок тощо. І що організатори виставки зробили все, щоб і цього року всі її учасники відчули власну причетність до аграрної галузі України, яка впевнено заявила про себе і потребує дедалі для свого розвитку нових сучасних технологій і інноваційних підходів для ведення непростого аграрного виробництва.

Олександр Брусенський
Фото автора.