У Полтаві через марафон 24 грудня перекриють центральні вулиці

марафон

Рішення про перекриття вулиць Соборності, Монастирською й Пилипа Орлика через марафон оприлюднене прес-службою Полтавської міськради, де постановили, що 24 грудня з 09:00 до 14:00 у обласному центрі обмежать рух транспорту на маршрутах, які пролягають названими вулицями у центральній частині міста.

Причиною такого непопулярного рішення міської влади стало проведення в Полтаві Новорічного напівмарафону «Полтавська зима». Стартуватиме забіг, у якому можуть взяти участь всі полтавці, о 10.00. А офіційне відкриття заходу, який організує «Нова пошта», відбудеться о 09.30 на Театральному майдані.

Учасники бігтимуть по маршруту двох дистанцій – 21км 97,5м (напівмарафон) – 4 кола, та одно коло – 5 274,5м. Організатори для заохочення бігунів навіть обіцяють кожному з них не лише медаль фінішера, але й склянку глінтвейну на старті, та можливість підкріпитися на пунктах харчування на трасах. Правда, все це не безплатно, адже кожен учасник при реєстрації має сплатити за участь у забігу 300 грн. (напівмарафон) та 150 грн. за забіг на п’ять кілометрів.

Олександр Брусенський