У Полтаві хочуть звести разом всіх абонентів КП «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго» в єдиний розрахунковий центр

єдиний розрахунковий центр

Ідею відкрити в обласному центрі нову комунальну установу «Єдиний розрахунковий центр» виношують у Полтавській ОДА.

Про це на сьогоднішній апаратній нараді розповів керівник обласного департаменту будівництва, містобудування та архітектури Тимофій Голбан. Він переконаний, що створення єдиний розрахунковий центр піде на користь не лише цим підприємствам, але й їхнім споживачам.

«Комунальне підприємство дозволить зменшити штат працівників, а це приведе й до зменшення навантаження на тарифи. Процедура оплати послуг для абонентів значно спроститься. Щоб заплатити за ці дві житлово-комунальні послуги достатньо лише звернутись до КП «Єдиний розрахунковий центр», – розповів Т. Голбан.

За його підрахунками, нове підприємство матиме менше штатних працівників, ніж сьогодні таких є в абонентських службах «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал». Так, у теплоенергетиків 79 працівників абонентської служби обслуговують 91 тисячу полтавців, а в абонслужбі водоканалу 127 працівників обслуговують 150 тисяч абонентів. Натомість, після створення єдиного розрахункового центру обслуговуванням там абонентів будуть 140 працівників.

єдиний розрахунковий центр

Місцем, де з’явиться нова комунальна установа, будуть приміщення першого й другого поверхів у будинку на вулиці Козака, 1-а. На його ремонт та облаштування необхідно 3-4 місяці. ЩЕ не менше місяця займе робота по укомплектуванню фахівцями, розробці технічної документації тощо.

Т. Голбан розповів і про те, які переваги надасть створення Центру для полтавців – споживачів тепла і води. Головна – після початку роботи єдиного розрахункового центру полтавці отримуватимуть не дві квитанції, як зараз, а одну. З рахунками за тепло, гарячу та холодну воду. І з’ясовувати всі питання та роботи перерахунки їм нібито буде зручніше в одному місці.

«Для споживача відбудеться спрощення, адже на дві послуги буде лише одна квитанція, а для перерахунку – необхідно йти лише в одне відділення», – схвально відгукнувся про новацію голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Правда, керівник області запропонував спочатку вирішити всі «теоретичні» питання щодо створення єдиного розрахункового центру, і лише після їхнього вивчення прийняти остаточне рішення щодо його роботи.

Олександр Брусенський
На фото 1: Т. Голбан.
Фото автора