У Полтаві на пляжі застрелили чоловіка й поранили дитину

Трагедія сталась учора ввечері на міському пляжі поблизу СШ № 22, де, попри заборону купатись у річці Ворсклі, відпочивали чимало полтавці. За словами очевидців, конфлікт, який згодом перейшов у стрілянину, виник між двома групами людей. Одну сторону представляв полтавець М., який орендує на пляжі ділянку землі, де торгує різним крамом. Саме з ним почав «розбиратися» якийсь чоловік. Після словесної перепалки, яка скінчилася бійкою, останній пішов. Але вже незабаром повернувся з групою чоловіків. Бійка поновилися.

Як пишуть у соціальних мережах очевидці, власник магазину М. вистрелив із дробовика у груди одному з нападників. Від поранення той помер на місці. Заряд влучив і в дитину, яку пізніше відвезли медики. У відповідь інша сторона конфлікту відкрила вогонь із пістолетів і карабіну «Сайгак».

Свідки зазначають, що поліція на виклик відпочивальників діставалася до пляжу занадто довго. Правоохоронці – кілька автопатрулів, прибули вже після того, як пролунали постріли і чоловіка було вбито, а учасники конфлікту розбіглися. Один із них утік на автомобілі ВАЗ-2108. Полісмени таки затримали одного з учасників бійки і ввели в обласному центрі план «Перехоплення».

Також повідомлялося, що під час хаотичної перестрілки постраждали й інші відпочивальники. Але офіційного підтвердження цьому немає. Відео з місця трагедії можна подивитися тут

https://vlasti.net/news/265175

Олександр Брусенський

Фото з місця пригоди зі сторінки у Фейсбуці Тетяни Єфремової.