У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини»

конкурс «Кращі товари Полтавщини»

У Полтавському краєзнавчому музеї нагородили кращих підприємців області в конкурсі «Кращі товари Полтавщини». Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко привітали товаровиробників Полтавщини з наступаючим професійним святом.

Конкурс відбувся у рамках «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020» за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Головка.

Участь у конкурсі «Кращі товари Полтавщини» взяли близько 50-ти виробників області

конкурс в Полтаві «Кращі товари Полтавщини»
Валерій Головко вітає кращих підприємців Полтавщини

– Сьогодні відзначаємо кращих підприємців області. Вшановуємо кращих виробників, які представляють Полтавщину. Вручаємо кубки та почесні нагороди. Ці виробники створюють позитивний імідж Полтавської області. Також вони забезпечують надходження в місцевий бюджет, – сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

17 товаровиробників Полтавської області нагородили у номінації «Кращий підприємець Полтавщини 2018». Ще 8-ох нагородили знаком «Кращі товари Полтавщини».

конкурс в Полтаві «Кращі товари Полтавщини»
Інна Іщенко вручає винагороди кращим підприємцям області

– Це фірма «Заря», товариство «Кременчукм’ясо» (торгова марка «ФАРРО»). Це товариство «Полтавахліб-3», «Полтавський хлібопекарський комплекс» (торгова марка «Кулиничі»), «Лубенський молочний завод» (торгова марка «Гармонія»). Також це підприємство «Лукас», приватне підприємство «Агроекологія» і підприємство «Миргородський завод мінеральних вод», – назвала список переможців директор Департаменту економічного розвитку, економіки і залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Підприємців обирали у трьох номінаціях: представники продовольчих, непродовольчих товарів, а також майстри народних промислів.

– Це товари, які відомі серед споживачів в усіх куточках України і далеко за її межами. Наші надзвичайно смачні ковбаси, якісні молочні продукти. Вони прославляють не лише Полтавщину, а й всю нашу країну як поставника лише високоякісної продукції, – наголосила Інна Іщенко.

Тетяна Лисенко – представниця фірми «Заря». Підприємство виробляє ковбасні вироби. Жінка розповіла про свої враження від перемоги її підприємства у конкурсі.

– Я пишаюся тим, що нас визнали одними з найкращих. Ми випускаємо дуже смачний, натуральний продукт, без будь-яких добавок. Для своїх виробів ми використовуємо лише свіжу сировину, а також спеції, виготовлені саме в Україні. Таким чином, підтримуємо свого виробника. І ми дуже раді, що нас так високо оцінили. Це стимул ще завзятіше старатися для наших споживачів.

конкурс в Полтаві «Кращі товари Полтавщини»
Святковий концерт до Дня підприємця 2018

Рада бути серед переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини» і Людмила Баталова – представниця компанії «Лукас»:

– Ми вдячні обласній владі та нашим споживачам за високу оцінку. Наші кондитерські вироби вже споживають у більше, ніж сорока країнах світу. Тому бути визнаними на своїй Батьківщині для нас дуже важливо.

За словами Валерія Головка, рівень безробіття на Полтавщині знижується.

– Попри це, наші виробники достойно справляються зі своєю задачею, надходження до місцевих бюджетів ростуть. Отже, малий та середній бізнес у області активно розвиваються. А наша задача, як обласної влади, – усіма силами сприяти підприємцям у їхній праці.

Прес-служба Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА