У Полтаві пенсіонери-силовики вийшли на мітинг, щоб підтримати своїх колег – учасників Всеукраїнської акції протесту в Києві

 

Сьогодні під стінами Полтавської ОДА знову було неспокійно. На свою акцію протесту там зранку зібралися пенсіонери-силовики, котрі вимагають осучаснення своїх пенсій, чого урядом не було зроблено під час розпочатої пенсійної реформи.

Учасники сьогоднішнього заходу зібралися біля ОДА , щоб водночас підтримати своїх посланців, котрі виїхали до Києва для участі у Всеукраїнській акції протесту пенсіонерів силових структур (https://panoram.com.ua/2017/12/01/news-668/0). Член Координаційної ради ветеранських організацій Полтавщини Станіслав Новоженюк розповів кореспонденту «ПП», що сьогоднішня акція пенсіонерів ЗС України та колишній міліціонерів, котрим уряд з 2008 року не перераховує пенсії, є продовженням акцій протестів, котрі пенсіонери силових структур регулярно проводять з початку 2017 року.

«Ми сьогодні зібралися на акцію на підтримку Всеукраїнської акції, яка сьогодні проходить у Києві. Наші делегати до столиці поїхали з Полтави, Кременчука, Лохвиці, Гадяча тощо – загалом майже 300 чоловік. У столиці пенсіонери-силовики із всіх областей України, які сьогодні туди з’їхалися, вимагатимуть осучаснення своїх пенсій, чого уряд не хоче робити під різними надуманими приводами. А попід стіни ОДА ми вийшли, щоб підтримати наших товаришів, котрі поїхали до столиці. Вони мають знати, що вони не самі, і в Полтаві їх підтримують, як і по всій Україні…», – заявив С. Новоженюк.

Учасники акції біля Полтавської ОДА також обговорили свою участь у наступній Всеукраїнській акції протесту пенсіонерів силових структур, яка відбудеться 7 грудня вже біля Верховної Ради України. Її приурочили до обговорення в парламенті бюджету на 2018 рік. До якого, як говорили учасники акції, уряд не «заклав» грошей на підвищення пенсій колишнім силовикам.

Олександр Брусенський
Фото та відео автора