У Полтаві проходить Новорічний чемпіонат з шахів серед дітей

Новорічний чемпіона з шахів

Новорічний чемпіонат з шахів серед дітей організовано за сприяння Полтавського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». За шахівниці цього разу всілися наймолодші любителі стародавньої гри, якою захоплюються мільйони людей по всій планеті.

Місцем шахових баталій обрано читальний зал філіалу №1 міської бібліотеки, що на вулиці Петра Юрченка. Юних шахістів організатори змагань поділили на дві вікові групи – до 8 та до 12 років.

Попри досить юний вік серед них вже є чимало досвідчених шахістів, котрі мають у своєму активі чимало перемог.

Новорічний чемпіонат з шахів
Тарас Руденко грає

Приміром, у турнірі бере участь полтавський першокласник шестирічний Тарас Руденко. Хлопчик вже має третій розряд з шахів і за свою «кар’єру» виборов титули чемпіона Полтави (2016 р.) серед однолітків та чемпіону області (2017 р.).

Новорічний чемпіонат з шахів

Головний суддя змагань кандидат в майстри спорту з шахів, чемпіон Полтави з шахів та чемпіон України з розв’язування шахових композицій Володимир Куриленко розповів кореспонденту «ПП», що в цьогорічному чемпіонаті беруть участь понад два десятки дітлахів, котрі по-справжньому захоплюються шахами і щиро прагнуть досягти нових спортивних висот та опанувати мистецтво стародавньої гри.

Новорічний чемпіонат з шахів

На відміну від «дорослих» турнірів, чемпіонат серед дітей має чимало особливостей. Але організатори чемпіонату все врахували і спромоглися створити найсприятливіші умови для гри. Переможців чекають не лише медалі та грамоти, але й солодкі Новорічні подарунки.

Олександр Брусенський
Фото і відео автора.