У Полтаві стартував перший етап кільцевих автоперегонів LtavaAttackSeries

Автоперегони

Автоперегони Ltava Attack Series проводяться щорічно і проходять у кілька етапів. 15 квітня на картодромі «Лтава», що на вулиці Комарова, 1, пройшов перший етап кільцевих автоперегонів. За лідерство змагалися автогонщики з Полтави, Києва, Харкова, Дніпра, Донецька, Запоріжжя та Одеси Тощо.

А напередодні заїзду пілоти демонстрували свої автомобілі полтавцям на Театральному майдані, де 14 квітня ввечері провели виставку гоночних автомобілів та представили їхніх пілотів.

Автоперегони зібрали понад 60 чоловік любителів екстремального спорту, які з’їхалися до Полтави

автоперегони

Змагання автогонщиків проходять під орудою Автомобільної федерації України вже третій рік поспіль. За правилами змагань кожен учасник заїзду мав проїхати три сесії по чотири кола кожна. За одну сесію водії долали чотири кілометри двісті метрів. Усіх учасників гонки поділили на шість груп. В кожній за результатами гонки визначали по три переможці. Усього автоперегони «Ltava Attack Series-2018» складаються із п’яти етапів. Переможців нагороджували не лише кубками, але й талонами на пальним.

А 22 квітня 2018 року у Полтаві відбудеться благодійний заїзд на велосипедах «Добрі Справи – Крутячи Педалі». Зібрані кошти організатори – активісти Благодійного фонду «Від серця до серця» передадуть на допомогу дітям із вадами слуху. Організатори заїзду повідомляють, що реєстрація учасників почнеться о 9:00 в Корпусному парку. Заїзд стартуватиме об 11:00. Благодійний внесок учасника – 50 гривень.

Олександр Брусенський

Фото з Інтернету