У Полтаві відбулася церемонія вручення премії «Мама Року»

Мама Року

11 березня у Полтаві в концерт-холі «Villa Крокодила» відбулася, без перебільшення, безпрецедентна подія: вручення премії «Мама Року».

Певно, багато жінок хоча б раз у житті стикаються з нелегким вибором: обрати кар’єрне просування чи надати перевагу родині, дітям. Поєднувати одне й друге українській жінці непросто. І все ж трапляються жінки, яким це удається. Їхнє життя має служити прикладом для інших. Тож організатори конкурсу – РА «VIR-Style» – вирішили відзначити полтавок, які з легкістю поєднують кар’єру та материнство. Упродовж двох місяців шляхом опитувань у соцмережах, на Мама Року вулицях тощо вони шукали претенденток на вручення премії “Мама Року” й відібрали 15 номінанток.

Тетяна Крилата – директор та співзасновник модельної агенції “Mar-go”, яка за 20 років дала путівку в життя не менш ніж тисячі юних полтавок. До речі, багато номінанток на звання “Мама Року” – теж випускниці “Mar-go”. Алла Єрошенко – підприємець, Олена Мазура – експерт і аналітик фінансового ринку, маркетолог, Маріанна Солиман – ресторатора, яка успішно керує мережею ресторанних закладів “Shade” і, як вона сама стверджує, “завжди намагається приносити користь людям”. Неллі Васейкіна – дизайнерка, Маргарита Чернявська – перукарка й візажистка, керівниця салону. А Наталя Синицина й Олеся Зима – відомі в Полтаві лікарі: стоматолог і отоларинголог. До речі, ще Мама Року одна переможниця конкурсу – Катерина Бабіч – теж лікар за фахом, але успіху досягла на зовсім іншій ниві: вона відкрила у Полтаві “Львівську кав’ярню”.

Та продовжимо знайомство з чарівними й успішними полтавськими мамами. Наталя Мельник – власниця магазину “А.Таn”, Олександра Шпіка – головний Мама Року хореограф “ALEX DANCE STUDIO” й шоу-балету “ALEX”, Дар’я Орловська – директорка “International House Poltava”, Анна Корнієнко – блогерка, Світлана Асташова – редакторка журналу “Колізей”,  Катерина Жаркова – відома у Полтаві тренерка з розвитку дітей раннього віку.

Ось Мама Року такі вони, успішні полтавські мами, переможниці конкурсу “Мама року”: різні за віком, за сферою інтересів, зрештою, за кількістю дітей.

Вони все встигають… Чи, може, й не все, але при цьому вміють визначати пріоритети. Приміром, Катерина Жаркова секрет свого успіху пояснює так: “Є мами, які прасують дітям шкарпетки. Я цього не роблю”.

Головне ж: усі вони прекрасні, люблячі мами. Тож недарма Маргарита Чернявська, отримуючи нагороду, передусім подякувала своєму синові Марку. “Без нього, – сказала вона, – я б не стояла на цій сцені”.

Насамкінець хотілося б відзначити високий рівень організації вручення премії “Мама року”. РА «VIR-Style» проробила чималу роботу, залучивши спонсорів та організувавши феєричне дійство.

Ведучими заходу були Олександр Лазарєв і Андрій Кадук. Гостей розважали кавер-група «Отдел Кадров», півфіналіст шоу «Хочу до Меладзе» Дмитро Святов, харківський чоловічий шоу-балет «FAMOUS» та інші артисти. Особливо сподобався присутнім виступ талановитого хлопчика Михайла Ільїна, переможця шоу «Крутіше всіх».

Зінаїда Матяшова.
На фото: церемонія вручення премії «Мама Року»
Фото автора