У Полтаві відзначили День захисника України

Сьогодні, в День захисника України, вітання від полтавської громади приймав особовий склад Полтавського гарнізону.

Урочистості з нагоди свята відбулися на території військової частини А 3384, де дислокується 18-та окрема бригада армійської авіації. На дев’яту годину ранку на плацу вишикувалися військовослужбовці частин, які входять до складу гарнізону – вертолітники бригади, сержантського коледжу, 179 навчально-тренувального центру військ зв’язку МО Украни, служби залізничних військових сполучень, гарнізонного військового шпиталю, військової служби правопорядку тощо. Привітати захисників Вітчини прийшли керівники Полтавської ОДА, депутати облради, представники громадськості, ветерани Збройних Сил, члени сімей військовослужбовців.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, якому командир 18-ї окремої бригади армійської авіації полковник Сергій Пожидаєв доповів про готовність підлеглих до урочистостей, наголосив на тому, що нинішні військовослужбовці виконують почесну і небезпечну місію по захисту своєї держави в часи, коли на Сході України тривають бойові дії. Керівництво країни робить все можливе, аби її захисники мали все необхідне для служби. У тому числі, були зацікавлені матеріально. Допомагає військовим Полтавського гарнізону і місцева влада, в якої склалися добрі стосунки з особовим складом гарнізону.

 

На урочистостях було нагороджено відзнаками і грамотами облдержадміністрації і облради велику групу військовослужбовців, котрі з честю виконують свій обов’язок. Чимало поміж нагороджених було учасників АТО, котрі мають бойовий досвід і передають його своїм однополчанам.

Після завершення церемонії нагородження, урочистості продовжилися на території філіалу Національного військово-історичного музею, де з нагоди Дня захисника України для полтавців проводили день відкритих дверей. Там, поряд із капличкою в пам’ять про загиблих авіаторів сьогодні відкрили меморіальну дошку екіпажу вертольоту Мі-2, який загинув, виконуючи бойове завдання.

Олександр Брусенський
Фото автора і прес-служби 18-ї окремої бригади армійської авіації.