У Полтаві встановлять меморіальну дошку редактору «Полтавської думки» О. Кулику

На сьогоднішньому засіданні виконкому Полтавської міської ради було прийнято рішення про встановлення в обласному центрі чотирьох меморіальних дощок на честь відомих полтавців.

Зокрема, меморіальну дошку встановлять відомому громадському діячеві та журналісту, Народному депутату Верховної Ради України ІІІ-го скликання (1998-2002) Олександру Кулику, яку розмістять на фасаді будинку по вулиці Лідова, 7.

Меморіальну дошку встановлять і військовослужбовцю Збройних сил України, учаснику АТО Денису Лесняку, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України. її буде встановлено на фасаді гімназії №13 (вул. Кучеренка, 1/16), де він навчався.

Також із метою збереження та популяризації культурного надбання міста Полтави, меморіальну дошку встановлять видатному педагогу-організатору Анатолію Яценку. Її встановлять на будівлі Полтавського професійного ліцею (вул. Сакко, 16-а).

Вшанують і пам’ять і Народного художника України Володимира Колеснікова. Меморіальну дошку на честь митця встановлять на будинку по вулиці Анатолія Кукоби, 17/2.

Олександр Брусенський
На фото О. Кулик. Фото автора.