У Полтаві зіткнулися поліцейський автомобіль та інкасаторський броньовик

ДТП в Полтаві

ДТП за участю інкасаторського автомобіля – броньованого «Форда», який належить «Ощадбанку» і поліцейського легковика, сталося сьогодні о 10 год. 20 хв. на перехресті вулиць Маршала Бірюзова та Петра Юрченка, що при повороті до авіамістечка.

Цього разу на перехресті, хоча і обладнаному світлофором, але де доволі часто фіксують ДТП, зіткнулися вранці інкасаторський Ford Transit і поліцейський Renault Dokker.

ДТП в Полтаві
ДТП в Полтаві на перехресті вулиць Маршала Бірюзова та Петра Юрченка

За розповідями випадкових свідків автопригоди, інкасатори на броньовику виїжджали на перехрестя від відділення «Ощадбанку», в цей час в їхній автомобіль врізався легковик полісменів, який рухався в сторону площі Зигіна.

Удар з боку водія інкасаторського авто виявися настільки сильним, що багатотонний броньовик відкинуло в бік і він перекинувся посеред проїжджої частини вулиці. У поліцейського Renault геть розтрощено передню частину авто. При ударі в ньому спрацювала подушка безпеки.

Як розповів один із поліцейських, серйозно постраждалих в ДТП немає. Травму ноги отримав водій інкасаторського автомобіля, який разом із інкасатором самостійно вибралися із перекинутого авто через дверцята водія.

ДТП в Полтаві
В Потаві зіткнулися інкасаторський Ford Transit і поліцейський Renault Dokker

На місце аварії одразу прибули кілька поліцейських автомобілів. Поліція з’ясовує обставини аварії, після чого буде визначено її винуватця.

Олександр Брусенський

Фото автора.