У Полтаві з’явиться меморіал на честь Кузьми Скрябіна

Скрябін

Полтавські прихильники українського співака Кузьми Срябіна, який трагічно загинув у автокатастрофі, таки змогли зібрати потрібну кількість підписів під петицією до міськради, в який пропонують владі встановити на честь свого кумира меморіал.

Як повідомляє прес-служба Полтавської міськради, учора відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, на якій розглянули петицію «Про визначення місця та надання дозволу на встановлення меморіалу пам’яті Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка)».

Начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов зазначив, що, враховуючи те, що у тексті зверненні була відсутня конкретизація типу виконання робіт та місця розташування меморіалу, надати конкретні рекомендації та пропозиції управління не має змоги. Проте, усі присутні погодилися, що пропозиція встановлення меморіалу А. Кузьменку варта реалізації.

Відтак, члени депутатської комісії одноголосно підтримали пропозицію надати доручення управлінню містобудування та архітектури та управлінню культури зв’язатися з автором петиції, обговорити питання, що стосуються встановлення меморіалу Кузьмі Скрябіну та підготувати відповідний проект рішення.

Олександр Брусенський
(За матеріалами прес-служби Полтавської міськради)