У Полтавській обласній раді розповіли, скільки там «виробили» макулатури за 2017 рік

Полтавській облраді

Днями у Полтавській обласній раді здавали макулатуру, яка нагромадилася протягом останнього часу.

Про обсяги паперового непотребу та суму отриманих грошей на своїй сторінці у Фейсбуці розповів заступник голови облради Анатолій Ханко. До речі, наразі він виконує обов’язки голови Полтавської облради, адже її керівник Олександр Біленький та його перший заступник Євген Холод перебувають у відпустках.

«З невеликим запізненням сьогодні з апаратом Полтавської обласної ради здали макулатуру яка залишилась з 2017 року (269 кг.), кошти (807 грн.) сьогодні передамо на допомогу нашим героям у війні з московською нечистю на сході через Полтавський Батальйон Небайдужих.
Загалом за 2017 рік ми назбирали близько 1380 кг. макулатури, що врятувало 23 дерева. ( 60 кг. макулатури = 1 дерево) та на виручені кошти ( близько 6 000 грн.) допомогли нашим захисникам. Тож роздільне збирання сміття не тільки береже природу,але і допомагає воїнам на сході!..», – написав А. Ханко.

Як відомо, 23 грудня 2017 року дванадцята сесія обласної ради сьомого скликання затвердила бюджет Полтавщини на 2018 рік. У тому числі, і на утримання апарату Полтавської облради. Серед видатків передбачено виділити облраді 11 млн. 405 тис. 100 грн. на «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів…».

Олександр Брусенський
Фото із сторінки А.Ханка у Фейсбуці.