У Полтавській облраді закуплять кавоварку за 15 тис. грн і відремонтують Червону залу пленарних засідань за 5 млн. грн

"червону" залу

У Полтавській обласній раді розпочали ремонтувати Червону залу для пленарних засідань, та оприлюднили план закупівель на лютий 2018 року.

«Кінець робочого дня. Попрацювали на славу», – такими словами голова Полтавської облради Олександр Біленький у Фейсбуці сповістив полтавців про свій, та свого заступника Анатолія Ханка, внесок у ремонт зали пленарних засідань облради (www.facebook.com/oleksandr.bilenkyi). І хоча посадовець не повідомив широкому загалу, скільки доведеться заплатити полтавським платникам податків за ремонт зали, місцеві ЗМІ вже дізналися, що майже п’ять мільйонів гривень. Крім зали, де збираються на сесії депутати, в облраді 2018 року запланували ще і ремонт кімнати для проведення засідань постійних депутатських комісій.

Про витрати з бюджету на потреби апарату Полтавської облради у лютому 2018 року можна дізнатися на сайті публічних закупівель Prozorro. Приміром, у лютому облрада закупить на 98 тис. грн 400 нагрудних знаків «За вірність народу України» II ступеню з оксамитовими футлярам. У 97,5 тис. грн  бюджету обійдуться закупки 500 нагрудних знаків для Почесних грамот.

Планують у облраді закупити і кавоварку за 15 тис. грн, конвертів та марок разом на 72 тис. грн, передплатити газет і журналів на 14,6 тис. грн, заплатити ЗМІ 180 тис. грн. за висвітлення діяльності депутатів облради.

Окремими рядками у кошторисі проходить закупка ритуальних товарів (вінків, стрічок) та квітів загалом на 35 тис. грн. У 1 млн. 750 тис. грн обійдеться полтавським платникам податків «послуги з перевезення посадових осіб обласної ради, депутатів обласної ради та посадових осіб виконавчого апарату облради» в 2018 році.

До речі, у січні 2018 року на ремонт кавоварки витратили з бюджету 2 тис. грн…

Олександр Брусенський
На фото1: О. Біленький і А. Ханко в “червоній” залі.
На фото2: “Червону” залу вже почали ремонтувати.
Фото із сторінці у ФБ О. Біленького.