У Полтавському театрі відзначили День працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства

Споконвіку хліборобська праця була шанованою в Україні. А з 1993 року в третю неділю листопада, коли зібрано увесь (або майже увесь) урожай, у країні відзначають День працівників сільського господарства. Це професійне свято тих, хто звик наполегливо працювати від зорі й до зорі, хто душею і серцем прикипів до рідної землі, хто не уявляє свого життя інакшим, ніж у постійній праці.

Ось уже кілька років поспіль Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА напередодні свята збирає в приміщенні Полтавського академічного обласного музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя керівників сільськогосподарських підприємств та відомих аграріїв із усієї області. Не став винятком і цьогорічний День працівників сільського господарства.

День працівників сільського господарства
Святковий концерт до Дня працівників сільського господарства

14 листопада 2018р в театрі відбулися врочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства
День працівників сільського господарства, театр ім. Гоголя

Аграріїв вітали артисти й керівники області. Зокрема, відкрив свято голова Полтавської ОДА В. А. Головко, який привітав присутніх та побажав їм міцного здоров’я, наснаги, нових трудових звершень. В. А. Головко, його заступник Р. І. Товстий та директор Департаменту агропромислового розвитку С. А. Фролов нагородили найкращих працівників сільського господарства.

Для людей, які ледь не цілодобово пропадають у полі, День працівників сільського господарства – це передусім нагода поспілкуватися з колегами й однодумцями. А ще – продемонструвати свої здобутки.

День працівників сільського господарства

На другому поверсі в театрі розгорнулася виставка, на якій райони області представили вироби місцевих майстрів. Духмяні короваї, рушники, килими, сувеніри й різні смаколики…

День працівників сільського господарства

Чого тут тільки не було! Тож цьогорічний День працівників сільського господарства в Полтавському театрі, безумовно, запам’ятається винуватцям свята.

Зінаїда МАТЯШОВА

Фото автора