У прокуратурі перекваліфікували злочин групи чоловіків, які на смерть забили депутата Миргородської міськради

Супруненко

У прокуратурі Полтавської області повідомили про те, що встановлена причетність до злочину, пов’язаному з побиттям депутата Миргородської міськради Олега Супруненка ще одного фігуранта – родича іншого депутата Миргородської міськради, котрий за версією прокуратури і замовив напад на обранця.

Йдеться про події 12 липня 2017 року, коли один з депутатів Миргородської міської ради та його спільники в засідці чекали на О. Супруненка, який вночі повертався з роботи додому велосипедом. Нападники по-звірячому побили «свободівця», а потім, забравши його особисті речі, втекли з місця події. Лікарі майже три тижні боролися за життя О. Супруненка, який увесь цей час перебував у комі. Від отриманих травм вінпомер у лікарні.

У прес-службі обласної прокуратури сьогодні повідомили, що дії групи осіб, яких підозрюють у розбійному нападі на депутата Миргородської міськради, перекваліфікували за іншою статтею і прокурор Полтавської області повідомив про підозру депутатові Миргородської міської ради у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 та ч. 2 ст. 185 КК України. Окрім цього, слідчий поліції за погодженням із процесуальним прокурором повідомив про підозру двом спільникам депутата. Одному з них за двома вищезгаданими статтями Кримінального кодексу України, іншому – за ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 КК України. Усі троє перебувають під вартою.

Також під час досудового розслідування встановлена причетність до нападу на О. Супруненка родича депутата. Той перебуває в розшуку, повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Полтавської області Володимир Зорін. За його словами, зараз справа перебуває на завершальному етапі досудового слідства.

Довідка «ПП»:

ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 КК України – умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, вчинене у складі організованої злочинної групи; ч. 2 ст. 185 КК України – крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб.

Олександр Брусенський