У прокуратурі завершили розслідування навмисного убивства двох полтавських підприємців

навмисного убивства

 

Про завершення слідства в справі вбивства чоловіка і жінки – полтавських підприємців, яке сталося ще влітку 2016 року, повідомила заступник начальника управління прокуратури області Наталія Лець.

За інформацією, на чоловіка та жінку був вчинений заздалегідь спланований розбійний напад, мета якого – заволодіння грошима та автомобілем престижної марки. У полі зору слідства тоді потрапили двоє жителів Полтавщини – чоловіки 37 та 34 років. Оперативним шляхом правоохоронці знайшли викрадений автомобіль вбитого полтавського підприємця, який бандити встигли розібрати на запчастини.

 навмисного убивства

«Під час розбою один зі спільників з пістолета вбив потерпілих, після чого обвинувачені закопали тіла у лісопосадці неподалік села Гутирівка Полтавського району. Потім зловмисники привласнили 3 тисячі доларів, золоті прикраси орієнтовною вартістю майже на 19 тисяч гривень та автомобіль Volkswagen Touareg», – повідомляє Н. Лець.

Обоє обвинувачених раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності за корисливі злочини. Обвинувальний акт щодо бандитів розглядатиме Полтавський районний суд.

Олександр Брусенський
Фото прокуратури Полтавщини