У військовому шпиталі Полтави солдат звів рахунки з життям

У Полтавському гарнізонному госпіталі трапилася трагічна НП: звів рахунки з життям солдат, який лікувавсь у цій медичній установі. Уночі 14 лютого його знайшли повішеним.

Як стало відомо «ПП», солдат проходив службу у 179 навчально-тренувальному Центрі військ зв’язку України. Заступник начальника Центру з виховної роботи підполковник Юрій Кривоніс розповів журналісту, що 21-річний строковика через скарги на стан здоров’я поклали до госпіталю 29 січня 2018 року. Він захворів на вітрянку. Потім рядового перевели до ЛОР-відділення. Солдат родом із Охтирського району Сумської області, звідки його призвали і відправили на навчання до Полтави. 16 лютого його товариші, які вже закінчують курс підготовки військових зв’язківців, відбудуть до військових частин, де продовжать службу.

Повішеним рядового знайшли в одому з приміщень госпіталю. Кажуть, що смерть наступила між 3.20 год. і 6.15 год. Ознак насильства на тілі самогубця не знайшли. При огляді виявили кілька слідів уколів на руці. У шпиталі кажуть, що це сліди ін’єкцій. До Полтави вже приїхала мати солдата. Крім загиблого сина, жінка виховує ще трьох його братів. У Центрі зібрали гроші на поховання та допомогу рідним. Похорон відбудеться завтра в селі Хухра Сумськї області, де до призову жив померлий. Туди виїдуть товариші по службі та представники командування.

Поліція і військова прокуратура розслідують обставини самогубства військового.

Олександр Брусенський
Фото автора