Учасники АТО влаштували для полтавців свято

Сьогодні в парку відпочинку «Перемога» обласного центру проходить етнофестиваль «Зберемося, роде!», який організували за підтримки міської та обласної влади кілька громадських організацій, що об’єднують учасників АТО. Долучився до організації та проведення фестивалю й колектив Полтавського національного педуніверситету. За задумом організаторів видовищного дійства, етнофестиваль має не лише культурно-розважальну складову, але й слугуватиме об’єднанню та підтримці учасників АТО Полтавщини та їхніх сімей.

Програма фестивалю розрахована на увесь день. Глядачі, які прийшли до парку «Перемога», могли побачити різноманітні експозиції, де представлені творчі доробки учасників фестивалю. Серед тих, хто відгукнувся на заклик «атовців» і взяв участь у розважальній програмі для полтавців, чимало відомих творчих колективів, учасників художньої самодіяльності, члени Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн», активістки Полтавського батальйону небайдужих тощо.

Своєю майстерністю з гостями діляться під час проведення майстер-класів учасники Решетилівської майстерні творчих промислів «Соломія», майстри гончарства з Опішного, цілющу продукцію пропонують члени Полтавської обласної спілки пасічників. А військовослужбовці Полтавського гарнізону організували виставку озброєння та бойової техніки . Студенти педуніверситету навчають бажаючих бісероплетінню, техніці виготовлення мережива, демонструють свої доробки. Учасники АТО у великому казані приготували козацький куліш, яким пригощають усіх бажаючих.

Увечері на глядачів чекає ефектне вогняне файєр-шоу «Полум’я віків». О 17.00 на головній сцені почнуться виступи відомих музичних колективів із Києва, Рівного, Одеси, Хмельницького. І, звичайно, Полтави.

Гаслом фестивалю стали рядки: «Зберемося, роде! Єднайся, народе!».

Олександр Брусенський
Фото автора