Участь в акції – 100 грн до пенсії

“Плюс 100 грн до пенсії”

З 7 вересня 2018 року до 31 жовтня 2018 року ПриватБанк спільно з MasterCard проводе акцію “Плюс 100 грн до пенсії”. Згідно умов акції банк гарантовано повертає 100 грн усім власникам пенсійних карток ПриватБанку, які здійснили не менше 3 покупок у торгово-сервісній мережі.

В акції можуть брати участь усі клієнти ПриватБанку – власники пенсійних карток Masterсard від ПриватБанку, дієздатні громадяни України, які досягли 18 років.

Щоб взяти участь в акції “Плюс 100 грн до пенсії” необхідно зареєструватися на сайті та здійснити не менше ніж 3 купівлі від 50 грн кожна пенсійною карткою Masterсard від ПриватБанку в будь-яких магазинах (оплата через POS).

Кожен учасник, який виконав умови акції, гарантовано отримає 100 грн на основний рахунок картки до 20 листопада 2018 року.

Оформити пенсійну картку можна у будь-якому відділенні ПриватБанку у Полтаві та області. При необхідності співробітники банку доставлять картку прямо додому, та самостійно оформлять необхідні документи у Пенсійному фонді.

Кожен четвертий український пенсіонер отримує пенсію за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. Сьогодні у Полтаві та області більше 140 тисяч пенсіонерів довірили свою пенсію ПриватБанку.