Укотре змагання з велоекстриму у Хоролі зібрали учасників з усієї України

велоекстрим у Хоролі

Учасники зі Львова, Черкас, Кременчук, Дніпра, Києва, Полтави, Хмельницького, Чернівців та інших регіонів України заявили про участь і вже котрий рік взяли участь у екстремальних видах велоспорту. Традиційно, велоекстрим у Хоролі відбувся на велотрасі, на території цегельного заводу, яку підготували і виступили організаторами змагань учасники місцевої команди «Life On Dirt».

Упродовж кількох годин відбувалися виступи: у дисципліні «Памп Трек» – категорії «МТВ», «ВМХ», «Дівчата», та дисципліні «Дьорт Джампінг» – категорії «МТВ» та «ВМХ», з додатковими номінаціями: найкращий трюк, самий стильний заїзд, найменший учасник, найкраща амплітуда та саме видовищне падіння.

Призери велоекстриму у Хоролі

За результатами заїздів були визначені переможці. Ними стали, у дисци-пліні «Памп Трек» (категорія дівчата) – перше місце – у Віри Шахматової (м. Хорол), друге місце – у Валентини Журавської (м. Хорол), третє місце – у Валерія Ільченка (м. Полтава); у категорії «BMX» відповідно, місця вибороли – Оніщенко Ігор з Хорола, В’ячеслав Петрунь з Києва і Віктор Сверщок із Боярки; у категорії «MTB» – Артем Єфимчук (м. Хмельницький), Сергій Сергеєв (м. Хорол), Станіслав Стасовський (м. Полтава).

З дисципліни «Дьорт Джампінг», у категорії «BMX» перше місце – у Олександра Лукашенка (м. Бровари), друге – у Віктора Сверщка (м. Боярка), третє – у В’ячеслава Петруня (м. Київ); у категорії «MTB», відповідно, переможцями стали: Єфимчук Артем (м. Хмельницький), Павло Ковальчук (м. Львів) та Євгеній Марченко (м. Полтава).

додаткових номінацій визначені: за найкращий трюк – Артем Єфимчук із Хмельницького, за самий стильний заїзд – Денис Сегедін із Чернівців, за найкращу амплітуду – Артем Єфимчук м. Хмельницький та за саме видовищне падіння – Денис Каплун із Хмельницького.

Вручений приз найменшому учаснику змагань – Андрійку Клименку, який виповнилося сім років – приїздив з батьками із Києва та представляв BMX школу Юрія Антонова.

Підтримали велоекстрим у Хоролі: депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, кафе «У тещі», Хорольська міська рада, приватні підприємці міста, колективи ПрАТ «Хорольський меха-нічний завод» та ТОВ «Будтехіндустрія Інвест»; інтернет-магазини: bikestuff.com.ua, monsterbikes.me, velocentr.pl.ua, respect-shop.com.ua, bike2ride.com.ua, custom-wear.com.ua, onride.com.ua, магазин спортивних товарів «Drive» м. Хорол.

Сергій Місюренко, журналіст

Фото надане автором