Українці отримали «підприємницькі» кредити на понад 350 млн грн

За два місяці українські підприємці отримали понад 350 млн грн кредитних лімітів за новою програмою, впровадженою ПриватБанком, яка передбачає пільгове кредитування малого бізнесу. Як повідомили у банку, користувачами програми на сьогодні є понад 12 тисяч підприємців, а найбільш популярні «підприємницькі» кредити у західних регіонах країни та в Дніпрі, де традиційно сильні позиції саме дрібного бізнесу.

У квітні ПриватБанк запровадив нову технологію швидкого кредитування для приватних підприємців, що дає можливість малому бізнесу використовувати позикові гроші в сумі до 75 тис. грн з пільговим періодом до 55 днів. Після закінчення пільгового періоду процентна ставка за «Підприємницькими» лімітами становитиме 2,5% на місяць.

Кредитний ліміт «Підприємницький» не вимагає обов’язкового погашення ліміту протягом 30 днів, як класичний ліміт на рахунок. Згідно з умовами програми кредитування повністю погашати заборгованість доведеться в строк 365 днів з моменту її виникнення. А розмір обов’язкового щомісячного платежу клієнти зможуть самостійно регулювати через Інтернет.

Підключитися до нової послуги можна в «Приват24 для бізнесу» (меню «Кредити» –> «Кредитний ліміт»). Щоб отримати «підприємницькі» кредити, клієнти-підприємці, які вже використовують традиційний ліміт на рахунок, можуть перейти на ліміт «Підприємницький» у будь-який момент.