В поліції заявляють про випадки «лівої» торгівлі ялинками

ялинки

Практично в кожному місті Полтавщині сьогодні вирують Новорічні ринки, де можна купити не лише вбрання для лісових красунь, що мають прикрасити оселі полтавців, але й самі ялинки.

Як вже повідомляла «ПП», лісовики визначилися з цінами, по яких у лісгоспах продають Новорічні ялинки. Але, як стверджують у поліції, в області в міру наближення Нового року більшає і місць, де ялинки можна купити «з рук» – без документів та маркувань. Незаконним продажем лісових красунь, зрубаних в незаконний спосіб, або перекуплених у браконьєрів, нині займаються ті, хто прагне наживи в нечесний спосіб.

Управління патрульної поліції Полтави разом з міською прокуратурою провели рейд по виявленню місць незаконного продажу ялинок. Правоохоронці не повернулися із завдання з порожніми руками, бо знайшли кілька місць продажу «лівих» ялинок, про що склали адміністративні протоколи. У прес-службі патрульної поліції зазначають, що до полісменів «звернулися активісти громадської організації «Спільний простір» з проханням перевірити факти незаконної торгівлі ялинками на території Полтави.

ялинки

Лише за вчорашній день (22 грудня ) було виявлено випадки ймовірно незаконно зрізаних дерев . Так, близько 15-ї години, правоохоронці помітили громадянина, який здійснював продаж новорічних ялинок без відповідних документів.

А близько 16-ї години екіпаж патрульної поліції виявив транспортний засіб, який перевозив ялинки. Необхідних документів водій при собі не мав. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для подальшого розгляду справи по суті…».

ялинки

Д речі, у Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пропонують усім бажаючим дізнатися, де та скільки можна придбати новорічну ялинку. Допомогти у цьому зможуть спеціалісти лісових господарств телефонами «гарячої лінії», номери яких можна дізнатися за посиланням https://upravles.gov.ua/.

Олександр Брусенський