В Полтавській облраді таки назбирали 28 голосів для проведення позачергової сесії проти урядового «газавату»

облрада проти підвищення ціни на газ

1 листопада о 10.00 в приміщенні Полтавської ОДА відбудеться пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. У порядку денному сесії всього одне питання – про звернення депутатів Полтавської обласної ради сьомого скликання до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Як розповів «ПП» заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, сесію скликають на вимогу 28 депутатів, як того вимагає регламент облради. Ініціювали проведення позачергової сесії фракція БЮТ, чиї депутати «дали» 13 підписів. До них приєдналися сім депутатів від фракції ВО «Свобода». Потрібну кількість голосів ще вчора не вдавалося зібрати. Але сьогодні у підписному листі з’явилися підписи депутатів від фракції Радикальної партії Ляшка та Опозиційного блоку.

Сесія, яка розглядатиме питання скасування підвищення ціни на газ пройде у так званій «зеленій» залі облдержадміністрації.

Олександр Брусенський