4-vagy-27.07.2019

ваговий комплекс

Водій, авто якого зупинили, пред’явив посвідчення, де вказано, що він, Юрій Васильович Лінник, є помічником голови ГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією». Чоловік, який мешкає на Одещині, погодився говорити перед камерою.
– Із одного підприємства ми їхали трьома машинами. В усіх маса – приблизно по 38 тонн. Двоє проїхали, давши по 200 грн, а мені сказали, мовляв, сьогодні перевірка й не беруть. Хлопці кладуть по 200 грн у техпаспорт. Через камери цього не видно. Із таким перевантаженням такса – 200 грн. Якщо більше 40 т – 500 грн. Вони тут стоять і «рубають капусту».
І так повсюди в Україні. Все настільки погрязло в корупції, що просто набридло! Скільки це може продовжуватися? Треба виганяти всіх і набирати порядних людей. Якось мене зупинили і хотіли поживитися. Добре, що не вийшов – хотіли балончиком пшикнути. Так роблять часто, щоб змусити водія вийти. Недавно їхав через Пісочин – там копи і «ваговики» перекрили все і не дають ввезти свій товар у Харків.
Ми, учасники громадської організації, у себе в Одесі ходимо в суди та контролюємо суддів. Боремося з незаконними діями сільського голови, зокрема продажем землі та ставків. Але всі «менти» і вся корумпована система на його боці.