Валерій Головко про підлеглих “художників”: «Малюємо і малюємо, а результату – нуль…»

Валерій Головко

Очільник Полтавської ОДА Валерій Головко на сьогоднішній апаратній нараді заявив про свої рішучі наміри безпощадно карати підлеглих чиновників в 2018 році за прорахунки в роботі.

Приводом для гнівного спічу керівника Полтавщини стала інформація, яку він почув від начальника обласного управління з питань цивільного захисту Віктора Стеблянка щодо того, що наразі в області є ще кілька десятків давно недіючих і непридатних до використання захисних укриттів-бомбосховищ для населення, які «відповідальні особи» не можуть зняти з обліку ще з… 1986 року.

Як приклад схожої безпорадності і намагання перекласти свої обов’язки на голову ОДА, В. Головко навів ситуацію з призовом до армії, де працівники військкоматів показали себе безініціативними і безпорадними. Очільника Полтавщини дуже обурив той факт, що при існуючому резерві військовозобов’язаних в області, який налічує 10 тисяч призовників, воєнкоми просили його сприяння в проведенні планового призову трохи більше 600 рекрутів.

«В резерві Полтавської області стоїть 10 тисяч молодиків, а план призову 638 чоловік. І вони пишуть на мене, щоб я оказав допомогу, бо в нас величезні ризики по призову. Починаю з’ясовувати в чому причина? Резерв є, і план невеликий…».

Як виявилося, у військкоматі хотіли, щоб саме голова ОДА «ініціював» перед командування ЗС України порядок зміни в організації призову. Тобто, обурювався В. Головко, фактично переклали свої обов’язки на керівника регіону…

«Так само відбувається по всіх галузях! Тому, що скрізь самі цифри. У нас школи, у нас лікарні, у нас дороги… А їздити ніде, лікуватися ніде, вчитися ніде!, – докоряв підлеглим В. Головко. Тому я в цьому році, повірте мені, буду робити іншу оцінку діяльності кожному чиновнику на тому чи іншому рівні. Мені не потрібні плани! Взагалі то, вони потрібні… Але нам потрібно сьогодні мати конкретні продукти реформи, які сьогодні проводяться. У нас немає першочергових завдань і другорядних. Вони всі сьогодні актуальні!».

Олександр Брусенський
Фото автора