Валерій Головко зняв капелюха перед власниками і керманичами найбільших підприємств регіону

Головко

З нагоди професійного свята – Дня машинобудівника України, який відзначили 23 вересня, в Полтавській ОДА сьогодні відбулося нагородження керівників найпотужніших промислових машинобудівельних підприємств області.

На апаратну нараду до облдержадміністрації запросили керівників та власників відомих промислових підприємств Полтавщини, щоб вручили нагороди Полтавської ОДА.

Головко
В. Приходько (ліворуч) та С. Змієвець

Спеціально виготовлену відзнаку з нагоди Дня машинобудівника та букет червоних троянд «командирам виробництва» – Сергію Змієвцю, голові правління Полтавського відділення УСПП, голові наглядової ради ПрАТ «Завод «Лтава», Володимиру Приходьку, президенту товариства ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», Роману Черняку, генеральному директору ПрАТ «АвтоКраз», Миколі Данилейку, голові наглядової ради, президенту ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», Геннадію Леготкіну, голові наглядової ради ПрАТ «Кременчуцький колісний завод», Михайлу Міщенку, голові правління ПрАТ «Хорольський механічний завод», Аветику Арустамяну, генеральному директору ТОВ «Ді-Стар», вручив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Очільник регіону В. Головко зізнався, що «готовий зняти капелюха» перед цими людьми, котрі зуміли не лише зберегти виробництво у неспокійні часи, пов’язані з розривом усталених традиційних зв’язків зі збуту продукції їхніх підприємств, але й наростили його на 40%. Крім того, на підприємствах, де керівниками нагороджені, поступово збільшується заробітна плата, яка нині становить вже майже 10 тисяч гривень на місяць…

Головко
Спеціально виготовлена відзнака з нагоди Дня машинобудівника

Правда, В. Головку довелося вислухати і критику від тих, хто прийняв нагороду з його рук. Так, Р. Черняк після того, як отримав відзнаку, зазначив, що полтавській владі не завадило б більше уваги приділяти підтримки свого виробника. Зокрема, купувати автомобілі ПрАТ «АвтоКраз», а не білоруські.

«Іноді здається, що ви живете в Білорусії, а не в Україні, – дорікнув очільникам регіону Р. Черняк. – Купуйте наші машини, бо складається враження. Що в Україні своїх машин вже не роблять…».

В. Головко запевнив, що керівництво області «відреагує» на критику, але далеко не все залежить від нього. Зокрема, є нюанси в законодавстві тощо, виправдовувався губернатор.

С. Змієвець, в свою чергу, нарікав на недостатню підтримку з боку держави вітчизняного виробника, якої сьогодні «майже немає». Хоча, уточнив він, в на Полтавщині свого виробника підтримують…

Після нагородження винуватців свята запросили до однієї кімнат, де керівники підприємств у невимушеній обстановці поспілкувалися між собою і головою Полтавської ОДА В. Головком.

Олександр Брусенський

Фото автора.