Відкритий чемпіонат з кікбоксингу ВТКА в Полтаві

чемпіонат з кікбоксингу

З 29 по 31 березня 2018 року у місті Полтава відбувся відкритий чемпіонат з фізкультурно-спортивного товариства “УКРАЇНА” з кікбоксингу ВТКА. Чемпіонат з кікбоксингу зібрав понад 200 учасників з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ та спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Житомирська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Сумська, Київська, Чернігівська та Тернопільська).

Також в цих змаганнях прийняли участь курсанти ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут, які змогли вибороти три золоті медалі, одну срібну та одну бронзову.

Чемпіонат з кікбоксингу ВТКА в Полтаві: пишаємося переможцями!

ЗОЛОТО:

  • курсант Кидун Юрій – вагова категорія «до 86 кг»;
  • курсант Меркулов Олександр – вагова категорія «до 71 кг»;
  • курсант Жунь Віктор – вагова категорія «до 67 кг»;

СРІБЛО:

  • курсант Бондаренко Микита – вагова категорія «до 74 кг»;

БРОНЗА:

  • курсант Мухін Назар – вагова категорія «до 57 кг».

чемпіонат з кікбоксингу

Необхідний перелік документів курсантів Кидуна Юрія, Бондаренка Микити та Мухіна Назара – за зайняті призові місця – будуть подані 02.04.18 року до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА на присвоєння спортивних звань “Кандидатів в Майстри спорту України з кікбоксингу”.

Решта курсантів інституту, які стали Чемпіонами даних змагань (Меркулов Олександр та Жунь Віктор) вже мають спортивні звання “Кандидат в Майстри спорту України з кікбоксингу”. Звання були їм присвоєні наказом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації від 26 травня 2017 року № 355.

Чемпіонат з кікбоксингу в Полтаві – тільки початок шляху

Курсанти-переможці ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут тренувались та готувались до чемпіонату України з кікбоксингу під керівництвом тренера – Майстра спорту міжнародного класу СРСР з карате, володаря Чорного поясу з карате – Чернецького О.В.

чемпіонат з кікбоксингу

Але відпочивати ніколи попереду інші змагання інші досягнення. Вже наступного тижня спортсмени інституту в складі Федерації з бойових мистецтв «БУ-ДО» розпочнуть підготовку до наступних змагань, а саме:

  • Чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате – 21 квітня 2018 року;
  • Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА, який відбудеться 27-29 травня 2018 року в м. Житомир.

чемпіонат з кікбоксингу

Слід зауважити, що командування та спортивний комітет Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут всіляко допомагають та сприяють курсантам у відвідуванні ними тренувань та участі у змаганнях різного рівня. Адже спортивні змагання, тренування не тільки сприяють загартуванню і розвитку військовослужбовців, але, водночас, позитивно впливають на свідомість курсантів, зміцнюють характер, вчать не пасувати перед труднощами. Головне – пам’ятати, що ти захищаєш на ринзі честь інституту та Збройних сил України в цілому. Ці риси, якості вкрай необхідні для подальшої служби у якості молодших командирів формування майбутнього сержанта!

Феніч Ростислав Вадимович