Вигнанця-опозиціонера Михайла Саакашвілі поїдуть зустрічати й полтавці?

Громадські активісти Полтавщини мають намір взяти участь у зустрічі колишнього президента Грузії, голови Одеської ОДА в недалекому минулому, лідера політичної партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі.

Як відомо, після скандального позбавлення президентом України М. Саакашвілі українського громадянства, опальний політик не припинив політичної діяльності і заявив про свій подальший вплив на політичне життя крани, де його позбавили громадянства. 10 вересня М. Саакашвілі планує повернутися до України. Попри заяви офіційних осіб про те, що від уряду Грузії надійшов запит українській владі про його екстрадицію в Грузію. Тобто, не виключено, що в разі, якщо опальний вигнанець таки перетне кордон України, його буде заарештовано і видано Грузії.

Для процесу повернення політика з-за кордону уже створено спеціальний штаб із числа його прихильників. У тому числі, впливових українських політиків. Активісти вже розробили сценарій зустрічі політика, який має намір повернутися до України через пункт пропуску «Краковець» (село Краковець Яворівського району Львівської області), що за 40 км. від Львова. Заявлено, що там зберуться тисячі прихильників політика-вигнанця, аби не лише зустріти свого кумира, але й завадити правоохоронцям його заарештувати.

Надійшла інформація й про те, що зустрічати М. Саакашвілі поїдуть і представники Полтавщини. Полтавські активісти, як заявив ЗМІ лідер «Громадського Майдану Полтавщини» Олександр Лещенко (https://bastion.tv/news/zustrichati-saakashvili-rushaye-kolona-avtobusiv-iz-poltavshini/) виїжджатимуть від будівлі телерадіокомпанії «Лтава». Усього на зустріч політика на кордон України з Польщею поїдуть 10 автобусів з Полтави, Зінькова, Гадяча та інших райцентрів області. Кажуть, що кожному, хто відправиться в подорож, оплатять витрати на «відрядження» з розрахунку 500 гривень на добу.

Олександр Брусенський