Вікторія Пилипенко вже офіційно очолюватиме Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

У Полтавській ОДА відбулися кадрові зміни. Сьогодні під час апаратної наради голова Полтавської ОДА Валерій Головко представив нвоовпризначеного директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Відтепер контролюватиме інформаційну сферу та співпрацюватиме з громадськістю регіону Вікторія Пилипенко, яка до призначення обіймала посаду заступника керівника цього департаменту.

В. Головко побажав В.Пилипенко успіхів у роботі та зазначив, що Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відіграє серйозну роль у відображенні подій, які відбуваються в області.

Із декларації про доходи за 2016 рік, яку подала В. Пилипенко, відомо, що її родина володіє двома квартирами у Полтаві площею 43,7 та 64,8 кв.м. На чоловіка В. Пилипенко записано легковик «Хюндай» 2008 року випуску, який оцінено у 80 000 грн. 2016 року В. Пилипенко отримала 111 339 грн. зарплати, а її чоловік – 17468 грн.

Олександр Брусенський
В. Пилипенко. Фото автора