Вилікувати суглоби без операцій і медикаментів цілком реально! Звертайтеся в «Ортомед Просперітас»

Лікувально-діагностичний центр “Ортомед Просперітас” у Полтаві першим освоїв новий революційний метод лікування без операцій захворювань суглобів.

Захворювання опорно-рухового апарату – справжня проблема сучасного людства. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, ці хвороби як причина інвалідності та смертності посідають 4-те місце у світі після серцево-судинних, онкологічних хвороб та цукрового діабету. В Україні ці недуги теж досить поширені, а близько 3,5 млн осіб знайомі з їх грізними ускладненнями, які вимагають безперервної багаторічної терапії.

Донедавна вважалося, що захворювання опорно-рухового апарату, особливо проблеми з хребтом і суглобами, характерні для осіб похилого віку. Що це не так, влучно заперечив президент української асоціації остеопорозу професор В. В. Поворознюк: «Усі старіють, але не всі хворіють. Головне – своєчасне дослідження кісткової тканини». Іншими словами, кісткам і суглобам необхідно приділяти постійну увагу і вчасно діагностувати їх стан.

На жаль, як стверджує невмолима статистика, останнім часом хвороби опорно-рухового апарату значно «помолодшали», тож скутість у рухах, набряки й біль різної інтенсивності знайомі багатьом тридцяти- і навіть двадцятирічним. Щоб докладніше дізнатися, як «доглядати» свій організм та що робити, коли недуга й біль усе ж завдають прикрощів, ми завітали до полтавського лікувально-­діагностичного центру «Ортомед Просперітас», що спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань опорно-­рухового апарату (зокрема ран, деформацій, опіків тощо). У клініці  «Ортомед Просперітас» наявне надсучасне діагностичне обладнання, працюють висококваліфіквані й досвідчені фахівці та застосовуються новітні методи діагностики й лікування.

– Найпоширеніші патології опорно-рухового апарату – артрити, артрози, коксартрози та інші захворювання суглобів, – розповідає головний лікар центру «Ортомед Просперітас» Сергій Володимирович Петрик. Причини цих недуг різноманітні: травми, інфекції, підвищене фізичне навантаження, малорухливий спосіб життя, порушення обміну речовин. Біль різної інтенсивності, скутість, обмеження в рухові, набряки – це перші сигнали про появу патологій.

– Чимало людей полегшують страждання нестероїдними протизапальними препаратами…

– Самостійне призначення та безконтрольне вживання цих ліків, особливо в таблетках, може призвести до небажаних наслідків: вони мають дуже багато протипоказань. Також варто пам’ятати, що такі засоби усувають симптоми хвороби, причому лише на певний час, не борючись із її причиною.

– Чула, що захворювання суглобів загалом невиліковні, тож лікарі можуть хіба що полегшити їх перебіг.

– Так було ще кілька років тому. На щастя, медицина не стоїть на місці. Останнім часом у різних країнах успішно застосовують новий метод лікування суглобів ортоплазма. Він базується на широко відомій технології плазмоліфтинг, яка давно використовується в лікуванні стоматологічних, гінекологічних, урологічних захворювань, а також у косметології, однак не повторює цю методику. Ортоплазма призначена винятково для лікування патологій опорно­рухового апарату. Без медикаментозного лікування й операцій відбувається повне відновлення опорно­рухового апарату!

– Хіба таке може бути?

– Може і є! Фахівці лікувально-діагностичного центру «Ортомед Просперітас» першими в Полтаві оволоділи цим методом іще 2014 року, тож із усією упевненістю можу сказати: ортоплазма дає дивовижні результати! Після кількох сеансів зникають біль, набряк, пацієнти, які не могли самостійно ходити, забувають про милиці й костури. А після повного курсу виникає стійка ремісія щонайменше на рік, тож хворі повертаються до повноцінного життя.

– Сергію Володимировичу, роз­кажіть, будь ласка, в чому ж лікувальний ефект ортоплазми?

– Суть методу полягає в лікуванні плазмою крові, збагаченій тромбоцитами. Основна функція тромбоцитів – це участь у обмінних процесах і відновленні тканин.

Підвищення концентрації тромбоцитів у ділянці враження суглобів значно прискорює регенерацію клітин, причому відбувається це в десятки разів швидше, ніж природним шляхом.

Процедура не тільки здається простою на словах, а й легко виконується на практиці. Проводять її амбулаторно. Для цього у пацієнта беруть кров із вени, потім у спеціальній центрифузі з крові виокремлюють плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Цю плазму лікар вводить у проблемні ділянки. Це може бути навколосуглобова тканина, хвороблива зона м’язів або безпосередньо порожнина суглоба.

– Чи існують протипоказання?

– Ортоплазма абсолютно природна за своїм складом (жодні сторонні хімічні речовини або, скажімо, стовбурові клітини туди не додаються), тож не викликає побічних реакцій, зокрема алергії.

– Скільки триває лікування в «Ортомед Просперітас»?

– Сама процедура займає близько 15 хв. Повний курс лікування складається з 3–5 сеансів по 1 ін’єкції один раз на 3–10 днів.

Використання ортоплазми суттєво знижує необхідність застосування лікарських препаратів. Метод забезпечує не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект.

Ортоплазма застосовується при остеохондрозах, периартритах, артрозах, уповільненому зрощуванні переломів кісток, ушкодженні зв’язок і м’язів.

При цьому поліпшується обмін речовин, зменшується запальний процес, скорочується термін зрощування переломів, відсутній ризик алергічних реакцій, відбувається стимуляція регенеративних процесів у тканинах.

Звертайтеся: м. Полтава, вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-­А. Лікувально-діагностичний центр «Ортомед Просперітас»

У клініці «Ортомед Просперітас» існує попередній запис за тел.:(0532) 58­03­08, (066) 285­25­48,(067) 186­55­70.

Зінаїда МАТЯШОВА.