Виставка “День мами і дитини” – свято для батьків і дітей

18 червня 2017 року у виставковій залі міського Будинку культури відбулася виставка “День мами і дитини”, де обласна щотижнева газета «Панорама Полтавщини» виступила інформаційним спонсором.
Понад 50 учасників презентували свої товари та послуги, радо спілкувалися з відвідувачами і відповідали на запитання медіа-партнерів. Серед них освітні центри «Сонячний будинок», «Острів знань», «Зелені долоньки», «Рукавичка», Приватний навчально-виховний комплекс Оксани Данько, математичний клуб «Вектор»; дитячі магазини «Мішутка», «Пеппі», «Світ мами», «Малютка», Федерація бойових мистецтв “Бу-до”, а також дитячий розважальний центр «Ігроленд», харківський батутний клуб «Тяжіння» та багато інших.

Велике захопленняВиставка День мами і дитини як серед дітлахів, так і серед дорослих викликали іграшки ручної роботи майстринь Інтернет-магазину «Щастя в дрібницях». Майстрині охоче показували іграшки малечі, розказували про техніку їх виготовлення, показували, що «може» той чи інший витвір, звертали увагу на унікальність кожного виробу.

Директор медіа-клубу Виставка День мами і дитини«Життя і Діло», організатор виставки Віктор Чубенко розповів про саму ідею заходу та плани на майбутнє. «Таких виставок-конференцій ще не було, – говорить В. Чубенко. – Наша мета – організувати зустріч мам із дітками, а також майбутніх мам із тими, хто якісно працюють із дітьми. Це наша перша діяльність із організації виставки такого масштабу. Судячи з кількості учасників, які зареєструвалися,Виставка День мами і дитини така зустріч цікава й важлива. У травні наступного року плануємо провести подібну виставку. Дякуючи медіа-партнерам, очікуємо багато гостей».

Справді, починаючи з 10 години ранку, відвідувачів ставало дедалі більше: вагітні жінки, мами, татусі з маленькими дітлахами, дідусі та бабусі з онуками… Ніхто Виставка День мами і дитини не квапився залишати захід, усі охоче брали участь у розіграшах призів від учасників, ласували смаколиками, фотографувалися з казковими героями. Відпочивали і дорослі, й малі. Виставка була насичена культурними програмами: ірландські танці від «Firedance-Poltava», жива музика від гітариста-віртуоза Дмитра Гуденка, акробатичні номери, ігрові прграми, фольклорно-хороводні ігри для батьків та дітей… Для малечі –казкові розваги з аніматорами, для дорослих – чимало цікавої та корисної інформації й смачна кава.

Виставка була схожа на захоплюючу шоу-програму: чимало конкурсів, професійних виступів юних талантів, які поєднувалися з щирою цікавістю і захопленням дітлахів. Справжнє свято для батьків та дітей!

Галина ГОНЧАРУК.

Фото автора

Для збільшення зображення –
натисніть на фото