Виставка «Нафта. Газ. Сервіс».

«Нафта. Газ. Сервіс»

14 лютого 2018 року об 11.00 у виставковій залі міського Будинку культури м. Полтава (майдан Незалежності, 5) відбудеться урочисте відкриття галузевої виставки «Нафта. Газ. Сервіс». Вона працюватиме упродовж двох днів – 14 і 15 лютого.

Захід складається зі спеціалізованої галузевої виставки нафтогазового комплексу та науково-практичних семінарів і конференцій. Під час роботи відвідувачам виставки запропонують ознайомитися з експозиціями близько 50 компаній нафтогазового сектору. Це іміджевий захід для нашого регіону, адже в його рамках добувні підприємства, переробники та виробники устаткування не лише демонструватимуть свої досягнення, а й обмінюватимуться досвідом. Будемо сподіватися, що й цьогорічна виставка «Нафта. Газ. Сервіс», яка вже стала традиційною (виставковий центр “ТІС” проводить її вже понад 10 років) не стане винятком.

В експозиції буде представлено широкий спектр обладнання, матеріалів і технологій для розвідки, буріння, добування, переробки, транспортування та зберігання нафти, газу і нафтопродуктів, а також системи безпеки, контролю, обліку енергоносіїв, інноваційні проекти тощо.

Основні тематичні розділи виставки «Нафта. Газ. Сервіс»:
– Розвідка та розробка нафтових та газових родовищ
– Нові технології буріння
– Підземне збереження природного газу
– Газові мережі, магістральний транспорт природного газу і нафти
– Запірна арматура та ремонт сервіс
– Система автоматизації та контролю в нафтогазовій промисловості
– Обладнання для АЗС, АГЗС
– Нафтохімія та нафтопродукти
– Системи екологічного контролю

Щорічно виставку «Нафта. Газ. Сервіс» відвідують і беруть участь у заходах представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, науково-технічних закладів, керівники і спеціалісти галузевих відомств і підприємств.

Цього року в заході вперше візьмуть участь понад 10 нових компаній, зокрема з Монако й Канади, які спеціалізуються на виробництві нафтогазового обладнання для нафтових і газових свердловин, запірної арматури, фільтраційного обладнання та ін.

Організатори – виставковий центр «ТіС». Виставка «Нафта. Газ. Сервіс» проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Полтавської обласної державної адміністрації, ГО «Спілка буровиків України», технічного комітету стандартизації України «НАФТОГАЗ нормування» (ТК 138).

Контактний телефон оргкомітету виставки «Нафта. Газ. Сервіс»

(0532) 61-23-61