Виставка “Полтавський абітурієнт-2018” у Полтаві

Полтавський абітурієнт-2018

16-17 квітня у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського проходила виставка “Полтавський абітурієнт-2018”. В заході брали участь вищі навчальні заклади Полтавської, Харківської, Сумської, Черкаської областей, а також закордонні університети та мовні центри. Представники кожного з них підготували інформаційні буклети та презентації про перелік спеціальностей, умови вступу, форми навчання.

Виставку відвідали також випускники Полтавських шкіл. Кожен майбутній абітурієнт міг отримати відповіді на всі свої запитання, щоб остаточно визначитися з місцем навчання.

Полтавщину на виставці “Полтавський абітурієнт-2018” представляли два навчальні заклади: Кременчуцький інститут вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля» та факультет іноземних мов Луганського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка (ЛНУ)

Факультет іноземних мов ЛНУ – єдиний навчальний заклад Полтавщини, який пропонує вивчення одразу восьми іноземних мов! Наталя Володимирівна Федічева – завідувач кафедри іноземних мов розповіла про важливість вивчення східних мов:

«Найбільша кількість людей розмовляє китайською мовою. Арабською, наприклад розмовляють в 32 країнах світу. Найлегше вивчається – турецька мова. Наші випускники проходять стажування в Японії й Туреччині, по завершенні навчання – сто відсотково працевлаштовані. Попит на знавців східних мов величезний!»

Представники університету не лише знайомили з умовами навчання, але й запрошували на безкоштовні уроки китайської, японської, турецької та арабської мов. «На таких пробних заняттях, – розказувала пані Наталя -, є можливість познайомитися з викладачем, дізнатися цікаві факти про культуру країну і дуже легко вивчити декілька найуживаніших фраз. Знайомство та перше враження про заклад – дуже важливий момент, який потім впливає на подальший вибір місця здобуття освіти.» На безкоштовні уроки ЛНУ ім. Т.Г. Шевченка запрошує усіх охочи[ вже 21 квітня.

Вищі навчальні заклади з Харкова на виставці “Полтавський абітурієнт-2018”

Полтавський абітурієнт-2018
НФаУ на вистсавці “Полтавський абітурієнт-2018”

В Полтаві представили свої експозиції Харківський інститут фінансів Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського, Національний технічний університет та ін.
Представник Національного фармацевтичного університету розповів про професійні перспективи випускників:

«Історія НФаУ починається з 1805 року. Сьогодні наш навчальний заклад – єдиний в Україні вважається лідером фармацевтичної освіти. Ким можуть працювати наші випускники? Сучасна фармацевтична галузь України надає безліч можливостей для професійної самореалізації: аптеки, лабораторії, підприємства з виробництва лікарських засобів, науково-дослідна діяльність…”

Європейський рівень освіти на виставці “Полтавський абітурієнт-2018” пропонували навчальні заклади з Дніпра

Дніпропетровський державний університет запрошував на навчання за держзамовленням, а також на пропонував здобути освіту за кордоном та гарантоване працевлаштування.

Переваги Університету імені Альфреда Нобеля: можливість безкоштовно навчатися та отримати відразу два дипломи – державний український і диплом провідного європейського університету.

Представники Сумського державного університету запрошували на безкоштовні он-лайн курси та звертали увагу на понад 800 місць державного замовлення на один курс.

Окрім Українських на виставці “Полтавський абітурієнт-2018” у Полтаві були представлені іноземні навчальні заклади.

На навчання в Польщу запрошував Університети фінансів і управління у Варшаві та Марії-Склодовської Кюрі.

Полтавський абітурієнт-2018
Учасниками виставки “Полтавський абітурієнт-2018” були закордонні університети

З особливою цікавістю слухали майбутні абітурієнти представників громадської організації «Спілка Поляків міста Києва», які пропонували відразу декілька проектів: вивчення польської мови, безкоштовне навчання в Польських школах та технікумах та повний супровід по вступу до польських навчальних закладів.

Полтавський абітурієнт-2018
Представники «Спілки Поляків міста Києва» пропонували безкоштовне навчання в Польських школах та технікумах

Громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство»презентувало Європейську освітню програму безкоштовного навчання українських студентів у Словацькій республіці за рахунок уряду Словаччини.

Серед такого розмаїття перспективних пропозицій щодо здобуття освіти майбутнім випускникам мабуть не просто буде обрати найкращий для себе навчальний заклад. “Полтавський абітурієнт-2018” -це прекрасна можливість для школярів та їх батьків ознайомитися з найкращими освітніми установами.

Галина ГОНЧАРУК

Фото автора