«Владо, не гальмуй…»: у Полтаві знову протест пенсіонерів силових структур

протест

Сьогодні в обласному центрі на майдані біля Полтавської ОДА знову збиралися на протест протесту ветерани військової служби та колишні міліціонери.

Правда, на відміну від попередніх акцій, цього разу перед будівлею облдержадміністрації зібралося значно менше «силовиків». Організатори мітингу пояснювали це поганою погодою та неузгодженістю своїх дій. Зокрема, про протест заздалегідь не сповіщали, і схибили при визначенні часу його початку: за одною інформацією, акцію мали почати о 10.00, за іншою – об 11.00.

На протест вийшли через непослідовність влади

Цього разу, говорили силовики, їх змусило вийти на протест непослідовність влади, яка пообіцяла осучаснити пенсії відставників ще з 1 січня 2018 року. Але й досі цього не сталося. Так, один із організаторів мітингу, член Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Банніков заявив представникам ЗМІ, що «Ніхто нічого не перерахував. Тільки сьогодні перші 90 військових пенсіонерів Полтавщини з 22 тисяч отримали перші надбавки. Скільки це буде продовжуватись – невідомо. Може до червня, липня місяця. Тому ми хочемо цей процес прискорити й отримати все в повному обсязі…».

протест

Акцію протесту полтавські силовики приурочили і до сьогоднішньої Всеукраїнської акції протесту, яку збирали в Києві пенсіонери Збройних Сил, колишньої міліції та інших силових структур, невдоволені тим, що уряд все ще хоче «протиснути» закон про їхнє пенсійне забезпечення, який значно зменшує пенсій силовикам.

А тим часом, у управлінні ПФ України в Полтавській області повідомили, що станом на 21 березня за наданими довідками силових структур підвищені пенсії отримали близько 400 колишніх військовослужбовців на загальну суму понад 1,5 млн. грн. Пенсії полтавських військовослужбовців зросли, в середньому, на 1300 грн…

Олександр Брусенський

Фото автора.