Володимир Тараторін учетверте на з’явився на суд із полтавськими пенсіонерами

Володимир Тараторін

Сьогодні в Ленінському районному суді Полтави мав відбутися розгляд справи за позовом начальника головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області до Координаційної ради громадських ветеранських організацій силових структур Полтавщини в особі її керівника Олександра Марущенка. Але позивач Володимир Тараторін вже вчетверте не прибув до суду (https://panoram.com.ua/2018/06/01/news-1072/).

Як повідомив «ПП» О. Марущенко, представники Координаційної ради до суду прибули вчасно, але позивача в судовій залі не побачили. Не було і представника В. Тараторіна. Суддя повідомив відповідача і представників ветеранських організацій, які теж прибули на засідання суду, що В. Тараторін передав заяву про те, що не зможе брати участь у сьогоднішньому судовому засіданні. Правда, причини відсутності позивача не назвав.

Зважаючи на те, що В. Тараторін уже вчетверте (тобто жодного разу) не з’явився на судове засідання, через що розгляд справи по суті так і не почався, ми звернулися до суду з проханням про закриття справи через неявку до суду позивача, – розповів О. Марущенко. – Суддя задовольнив наше клопотання. Отже, справу закрито…».

Олександр Брусенський
На фото В. Тараторін. Фото автора.