Всеукраїнський зліт юних десантників завершився оглядом художньої самодіяльності

Три дні поспіль на Полтавщині тривав Всеукраїнський зліт юних десантників, ініціатором якого виступили керівники обласного молодіжного громадського об’єднання «Клуб юних десантників «Гвардія». Його очолює В’ячеслав Курган.

Продемонструвати свій вишкіл та навички десантників до Полтави приїхали учасники семи команд із Харкова, районів Київської та Харківської областей, а також юні десантники із Кобеляк та Чутового. Патріотичний вишкіл хлопці та дівчата в блакитних беретах та тільняшках демонстрували прискіпливому журі, до складу якого входили їхні досвідчені наставники. Керівник ГО «Клуб юних десантників «Гвардія» В. Курган розповів кореспонденту «ПП», що цьогорічний зліт – своєрідне підбиття підсумків діяльності молодіжних об’єднань, в яких згуртувалася молодь, яка захоплюється не лише стрибками з парашутами, але й опановує навички десантної підготовки. І в подальшому мріє присвятити себе службі у десантних військах тощо.

Поміж залікових вправ, які мали продемонструвати журі хлопці і дівчата, були вміння правильно скласти парашут, розібрати і скласти автомат, надати першу медичну допомогу товаришам на полі бою, стройовий вишкіл тощо.

Збори юних десантників проводили під гаслом «Маргелівський тримаємо крок!». Таким чином віддаючи повагу зачинателю десантних військ генералу армії Василю Маргелову – першому командуючому Повітрянодесантними військами. Збори завершилися оглядом художньої самодіяльності команд – учасників, які 24 грудня провели у актовій залі Полтавського ПТУ №23.

Олександр Брусенський
Фото і відео автора. </h6<