Як полтавський пенсіонер навів шахраїв на власну «заначку»

пенсіонер

Необачність та неперебірливість у знайомствах обійшлася одному з полтавських дідусів у 10 тисяч доларів США, які в нього поцупили з квартири, куди пенсіонер сам привів пройдисвітів.

Як повідомляє у Фейсбуці речник поліції Полтавщини полковник Юрій Сулаєв, ця повчальна історія сталася 29 березня в обласному центрі. Її фігурант – літній полтавський пенсіонер, який днями продав квартиру. Грішми поділився з родичами, а  10 тис. доларів США залишив собі на чорний день. Гроші поклав до схованки у квартирі матері, до якої переселився.

Пенсіонер спокусився на «вигідну» пропозицію і втратив заощадження.

Учора дідусь вийшов на вулицю у якихось справах. Там до нього підійшли чоловіки і запропонували купити дуже дешево новий посуд, техніку тощо. Пенсіонер спокусився на «вигідну» пропозицію. Тим паче, що торговці пообіцяли доставити його додому і навіть занести до квартири коробку з покупками.

Свого слова авантюристи дотрималися: підвезли чоловіка до дому і занесли товар до квартири. Там дідусь покопирсався до схованки і, взявши потрібну суму, віддав гроші незнайомцям. Ті, побачивши, де пенсіонер ховає гроші, ввели в дію інший план. Один із них попросив у хазяїна принести йому склянку води, і поки старий чимчикував на кухню, інший вигріб із «заначки» всі дідові заощадження.

Пенсіонер, який прийшов до поліції і розповів свою сумну історію, підкреслюють правоохоронці, практично нічого не пам’ятає з того, як його обдурили. Поліція вкотре нагадує, що не запрошуйте та не впускайте до оселі випадкових та незнайомих людей, не зберігайте великі суми грошей вдома, не піддавайтеся спокусі придбати дешеві речі, бо якраз на це розраховують злочинці, та не афішуйте інформацію про продаж нерухомості тощо.

Олександр Брусенський

Фото із сторінки Ю. Сулаєва у Фейсбуці