Як живуть бранці у виправній колонії Полтавщини: одних у відпустку, іншим пиріжки без… наркотиків

колонії

Про надання короткотривалих відпусток засудженим, які відбувають покарання у Крюківській виправній колонії №29 (Полтавський район), та чергову спробу передати бранцям Полтавського СІЗО наркотики, повідомили сьогодні у Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань.

У першому випадку 16 лютого до дому у відпустку на 14 календарних днів у Крюківській виправній колонії адміністрація відпустила двох засуджених чоловіків. Керівництво колонії пояснило цей гуманний вчинок тим, що відповідно Кримінально-виконавчого кодексу України засуджені, які працюють та перебувають у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання, мають право на щорічний короткочасний виїзд за межі колонії тривалістю 14 календарних днів. З початку 2018 року засудженим вже надали дев’ять відпусток.

«Надання щорічної короткострокової відпустки є позитивним стимулом для засуджених щодо добросовісного відношення до праці та можливістю вирішити питання трудового і побутового влаштування після звільнення, а також питання особистого характеру», – вважає начальник колонії Сергій Довженко.

колонії

А у Полтавському СІЗО, де 31 січня вже знайшли наркотики які «запакували» у курку-гриль для передачі бранцям їхні родичі, знову НП. Тепер наркотики спробували передати утриманцям всередині… пиріжків. Під час догляду посилки засудженому, у пиріжках знайшли прозорі поліетиленові згортки з наркотичною, зарядний пристрій до мобільного телефону та гроші в сумі 85 гривень…

Олександр Брусенський
Фото прес-служби Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань