Юних талантів Полтавщини запрошують взяти участь у IV Міжнародному Конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

10 березня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться IV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Він пройде за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації. До участі в ньому запрошуються як творчі колективи, так і окремі виконавці.

Конкурс має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Відбувається дійство під девізом «Творчість заради майбутнього!». Його особливість в тому, що звичаї своєї місцевості продемонструють молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стала «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Захід націлений на збагачення і подальший поступ нашої культури й історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

У попередніх трьох конкурсах взяли участь колективи й артисти з 20 регіонів України, були присутні як учасники з мегаполісів, так і з невеликих селищ. Вони мали змогу продемонструвати свою майстерність й обмінятися досвідом.

Конкурс проводиться у п’яти жанрових номінаціях: пісенний жанр, інструментальний жанр, танцювальний жанр, оригінальний жанр, автентичний жанр і патріотичний твір. Учасники розподілені за трьома віковими категоріями: 7-10 років, 11-13 років, 14-17 років, а також 18-21 рік (тільки інструментальна номінація). Почесним Головою журі Конкурсу є народна артистка України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

Контакти оргкомітету: 044-586-40-11, 067-520-11-35, Анастасія.

Докладну інформацію про Конкурс можна дізнатися на сайті https://www.perlyny.com.ua.